Rowenta RR7975WH X-PLORER Serie 95 Animal

Robotické vysávače predstavujú ďalší stupeň toho, ako si uľahčiť upratovanie a mať celú domácnosť pod kontrolou. Rowenta RR7975WH X-PLORER Serie 95 Animal predstavuje skutočne unikátny sací výkon vo svojej kategórii – až 12 000 Pa pri hlučnosti len 60 dB. Práve to sú parametre, ktoré si získali aj mňa – dať do poriadku koberec s dlhými vláknami nie je žiadna zábava, a preto som hľadala robotický vysávač, ktorý by sa dokázal tejto úlohy zhostiť za mňa.

Výhody vysávača Rowenta RR7975WH X-PLORER Serie 95 Animal

Chcela som robotický vysávač, ktorý by predstavoval spojenie vysávaču s mopom (model rozlišuje bežný mop a mop na odolné škvrny). Podarilo sa a tento malý pomocník si veľmi rýchlo našiel miesto v mojom byte. Zbožňujem návraty z práce do uprataného priestoru. Keď však pracujem z domu mám rada svoj poriadok a robotický vysávač, ktorý disponuje 4 režimami upratovania, pre mňa predstavuje efektívneho pomocníka.

Je pravdou, že výrobca deklaruje výdrž batérie až 225 minút. Ale vzhľadom na to, že v mojom prípade musí prejsť vysávač výraznou zaťažovacou skúškou v podobe odstraňovania zvieracích chlpov z kobercov s vysokým vlasom, je táto doba kratšia. Potešilo ma, že nie výrazne.

Pri vysávači je možné nastaviť zóny NO MOP a NO GO (nastavia sa pomocou aplikácie). Do pamäte je možné uložiť hneď niekoľko priestorov, ktoré vysávač bude čistiť. Výhodou je, že navigácia je v prípade tohto zariadenia naozaj skvelá a nenašla som jediný problém. Hneď na prvý pohľad je jasné, že sa jedná o skutočne kvalitné zariadenie, ktoré dokáže zabezpečiť prémiovú údržbu bez akýchkoľvek problémov.

Nevýhody vysávača Rowenta RR7975WH X-PLORER Serie 95 Animal

Musím sa priznať, že za celú dobu používania som neobjavila nevýhody, ak nerátam nižšiu výdrž batérie, ako deklaruje výrobca.

Robotický vysávač Rowenta RR7975WH X-PLORER Serie 95 Animal je naozaj jeden z najlepších. Laserová navigácia je naozaj spoľahlivá, aplikácia prehľadná a ovládanie bezproblémové. Všetko, čo si môže náročný užívateľ priať – i trochu viac.

Vysaje úple všetko, so zvieracími chlpi žiaden problém
Virtuálne steny
Aplikácia v porovnaní s Xiaomi nie je taká prepracovaná

Porovnanie cien

alza.sk
alza.sk
699 €
Skladom
dpbolvw.net
dpbolvw.net
699 €
Skladom

Najpredávanejšie Značky

  • Vysávače Xiaomi
  • Vysávače Roborock
  • Vysávače Evolveo
  • Vysávače iRobot Roomba
  • Vysávače TESLA