iRobot Roomba i7+

Robotický vysávač iRobot Roomba i7+ patrí vo svojej kategórii medzi špičku a rozhodne sa oplatí venovať mu svoju pozornosť. Mňa (ako užívateľa a vášnivého milovníka inteligentných riešení) potešilo hneď niekoľko jeho užitočných vlastností. Za samozrejmosť považujem prepojenie robotického vysávača s aplikáciou v mojom inteligentnom telefóne. Mám veľmi rada, keď môžem mať všetky informácie na dosah jediným potiahnutím prsta. Musím podotknú, že iRobot Roomba i7+ sa vyznačuje veľmi tichou prevádzkou (hlučnosť 58 dB), čo ho predurčuje za skvelé zariadenie v domácnosti s malým dieťaťom. Viac sa dozviete v mojej dnešnej recenzii.

Výhody vysávača iRobot Roomba i7+

Vysávač iRobot Roomba i7+ sa stal mojou voľbou, pretože som hľadala zariadenie, ktoré si poradí i s odstraňovaním zvieracích chlpov. Musím povedať, že prvé učenie vysávača v interiéri mi zabralo takmer dve hodiny. Bol to však čas, ktorý bolo potrebné investovať len prvýkrát. Vysávač je mimoriadne inteligentným zariadením, ktoré skvelo zvláda orientáciu i vysávanie. Je možné si zvoliť, ktoré miestnosti a v akom poradí chcete čistiť. Vysávač už potom postupuje podľa vašich nastavení.

Aplikácia v telefóne je prehľadná a veľmi jednoducho sa s ňou pracuje – celé ovládanie robotického vysávača iRobot Roomba i7+ je v dosť podstatnej miere intuitívne, takže ho zvládnu i začiatočníci. Poradí si i s kobercami, ktoré sa pýšia dlhými vláknami. Niet pochýb o tom, že vysávač iRobot Roomba i7+ je prepracovaným zariadením.

Nevýhody vysávača iRobot Roomba i7+

Za hlavnú nevýhodu považujem fakt, že vysávač vyžaduje osvetlenie v tmavých miestnostiach. Rovnako si myslím, že pri jeho cene by bolo ideálnym konštrukčným riešením investovať do kvalitnejšieho a najmä pevnejšieho materiálu, z ktorého je vyrobený. Vysávač iRobot Roomba i7+ predstavuje jednu z najlepších možností vo svojej kategórii. Skvelo zvláda orientáciu v priestore a na rozdiel od lacnejších modelov sa nemusíte trápiť s neustálym narážaním do stien. Ponúka i prepracovanú a prehľadnú aplikáciu.

Tichý
Výborný sací výkon
Nezasekáva sa
Cena je trošku vyššia

Porovnanie cien

alza.sk
alza.sk
499 €
Skladom
dpbolvw.net
dpbolvw.net
599 €
Skladom

Najpredávanejšie Značky

  • Vysávače Xiaomi
  • Vysávače Roborock
  • Vysávače Evolveo
  • Vysávače iRobot Roomba
  • Vysávače TESLA