Rowenta RR7245WH X-PLORER Serie 40 Allergy

Robotický vysávač Rowenta RR7255WH Explorer Serie 40 Animal uľahčí každodennú starostlivosť o domácnosť. Vybavený je skutočne nadupanými funkciami a pritom vás jeho cena nezruinuje. Ako to už jeho označenie prezrádza, tento robotický vysávač si zamilujú si majitelia domácich zvierat, pretože si hravo vďaka špeciálnej kefe Animal Turbo poradí aj so zvieracími chlpmi.

Kľúčové vlastnosti

Robotický vysávač Rowenta je spotrebič 2v1. Vďaka systému Aqua Force vysáva a zároveň umýva podlahu, čo zaručuje skutočne dokonalý výsledok. Rowenta RR7255WH Explorer Serie 40 Animal ponúka 3 režimy upratovania – automatické upratovanie s presnou navigáciou, upratovanie pozdĺž stien a podlahových líšt,  ako aj expresný režim pre rýchle upratovanie do 30 min.

Skvelou vlastnosťou tohto robotického vysávaču je, že mu môžete určite, kam nemá chodiť. Tieto priestory stačí označiť pomocou magnetického pásika. Bezchybný chod a upratovanie zaisťuje navigačný Smart Discovery 2.0 s tromi infračervenými snímačmi, ktoré sledujú prekážky, a snímačmi nerovností, ktoré chránia vysávač pred pádom.

Robotický vysávač Rowenta je ideálnou voľbou aj pre alergikov. Vďaka pokročilému filtru vo vysávači zachytí až 99,9% prachu. Pomocou špeciálnej kefy vás zbaví aj udupanej špiny a ťažšie odstrániteľných nečistôt.

Pohodlné a intuitívne ovládanie

Robotický vysávač je ovládateľný pomocou mobilnej aplikácie, v ktorej si môžete kedykoľvek a odkiaľkoľvek naplánovať hodinu ako aj požadovaný režim upratovania. A čo je najlepšie, robotický vysávač viete ovládať aj hlasom, a kľudne sa s ním dohovoríte aj po slovensky. Stačí, keď si prístroj prepojíte so svojím virtuálnym asistentom.

Perfektný dizajn a dlhá výdrž batérie

Rowenta RR7255WH Explorer Serie 40 Animal sa vyznačuje moderným dizajnom a kvalitným materiálovým prevedením. Vysávač je vyrobený tak, aby vám slúžil čo najdlhšie. O dlhú prevádzku sa postará lítium-iónová batéria. Robotický vysávač poteší tiež maximálne tichým chodom a jeho ľahkou údržbou.

Porovnanie cien

alza.sk
alza.sk
216.07 €
Skladom
jdoqocy.com
jdoqocy.com
249 €
Skladom

Najpredávanejšie Značky

  • Vysávače Xiaomi
  • Vysávače Roborock
  • Vysávače Evolveo
  • Vysávače iRobot Roomba
  • Vysávače TESLA