Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Black

Nová doba si žiada nové riešenia. Medzi moje najmenej obľúbené domáce práce patrí vysávanie. Robotické vysávače boli jednoznačne vytvorené pre ľudí ako ja – milujúcich inteligentné, efektívne a najmä rýchle riešenia. Vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Black si ma získal v podstate okamžite. S robotickými vysávačmi už mám skúsenosti, a preto som hľadala domáceho spoločníka, ktorý by nebol známy tými večnými chybami, ako je napríklad problém nájsť dokovaciu stanicu (tento typ ju vyhľadá automaticky sám). Už na začiatku svojej recenzie môžem prezradiť, že robotický vysávač od Xiaomi sa môže pýšiť skvelým pomerom výkonu a ceny.

Výhody, ktoré sú patrné už pri prvom používaní

Robotický vysávač od Xiaomi som sa rozhodla vyskúšať hneď prvý deň po kúpe. Prvé upratovanie s ním bolo trochu zmätené, ale bolo zábavné sledovať, ako vysávač postupne mapuje celý interiér. Zaujímavou skúsenosťou bolo, že preň nepredstavujú problém prahy (hoci s lesklými plochami v podobe zrkadla má predsa len problém). Vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Black je mimoriadne tichý (predajca uvádza hlučnosť 60 dB) a je určený na všetky typy podláh.

HEPA filter, ktorý sa vo vysávači nachádza sa postará o precízne odstránenie prachových častíc z celého interiéru. Zariadenie je opatrené hneď niekoľkými senzormi, ktoré mu zabraňujú narážať do stien alebo spadnúť zo schodov – ako užívateľ sa musím priznať, že mi to vyhovuje, pretože by to nebolo po prvýkrát, kedy by som musela tento problém riešiť.

Výhodou je tieš systematický pohyb, ktorý zabezpečí perfektné vyčistenie celého priestoru, i fakt, že mop je možné odmontovať a vyprať. Vyhovuje mi prepojenie medzi zariadením a mojou mobilnou aplikáciou, vďaka ktorej mám k dispozícii diaľkové ovládanie i celkový prehľad.

Nevýhody

Pri každom zariadení sa nejaké nájdu a v mojom prípade je to najmä fakt, že vytieranie považujem za slabšie, ako by mohlo byť.

Napriek tomu som so svojím novým pomocníkom v domácnosti spokojná. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Black je vysávač, ktorý zvládne upratovanie bez zbytočných problémov.

3 režimy mopovania
Dlhá výdrž batérie
Aplikácia Xiaomi
Možnosť vytvoriť virtuálne steny
Parádne vysaje a vymopuje
Nádržka na vodu je malá
Má iba jeden zmeták

Porovnanie cien

alza.sk
alza.sk
249.90 €
Skladom
269 €
Skladom

Najpredávanejšie Značky

  • Vysávače Xiaomi
  • Vysávače Roborock
  • Vysávače Evolveo
  • Vysávače iRobot Roomba
  • Vysávače TESLA