Roborock S7 – Recenzia

Jedinečné zariadenie v podobe robotického vysávača, ktorý vyčistí všetky nečistoty. Je vhodný na podlahy v domácnosti, pričom jeho nabíjanie je automatické. Robotický vysávač Roborock S7 vyniká hneď niekoľkými funkciami, ktoré si zamilujete.

V dnešnej dobe sú robotické vysávače využívané čoraz častejšie. Dôvodom je široká škála vlastností, ktorých rozhodne nie je málo. V prvom rade je dôležité povedať, že Roborock S7 vyskúšalo už množstvo zákazníkov, ktorí boli po použití tohto zariadenia maximálne spokojní.

Vhodný na väčšie škvrny

Ak máte doma deti, viete, že škvrny na zemi sú už súčasťou vášho dňa. Narozdiel od iných robotických vysávačov si s tým vie zariadenie Roborock S7 ľahko poradiť. Či už je škvrna väčšia alebo zaschnutá, Roborock S7 je vybavený sonickými vlastnosťami a vibráciami, ktoré škvrnu odstránia za niekoľko sekúnd.

Funkcia mopu

Robotický vysávač Roborock S7 je vybavený funkciou mopu. Vaša podlaha sa tak bude neustále lesknúť, pretože toto zariadenie dokáže jednoduchým pohybom aplikovať mop na podlahu. Zo skúseností ľudí vieme, že táto funkcia funguje dokonale. Nevýhodou však môže byť to, že robotický vysávač Roborock S7 nedokáže obísť pohodené káble na zemi. Tie by ste tak mali vždy dôkladne uložiť tak, aby to nebolo pre toto zariadenie problém.

Vysoko efektívne kefky

V domácnostiach sa často na zemi nachádzajú vlasy a iné nečistoty. S tým si však robotický vysávač Roborock S7 ľahko poradí. Zo skúseností zákazníkov vieme, že hlavná kefa dokáže efektívne namotať pohodené vlasy, čo je veľkým benefitom. Vaša domácnosť tak bude žiariť čistotou za každých okolností.

Jednoduché používanie

K vysávaču dostanete návod, ktorý je skutočne prehľadný. Vďaka tomu budete vedieť ovládať robotický vysávač Roborock S7 ihneď. Všetky tlačidlá sú prehľadné, a tak s používaním nebudete mať žiadne problémy.

Účinné mopovanie a vysávane
Dobrý sací výkon
Mobilná aplikácia s detajlnými nastaveniami
Nenavarí :)

Porovnanie cien

mall.sk
mall.sk
539 €
Skladom
alza.sk
alza.sk
528.5 €
Skladom
559 €
Skladom

Najpredávanejšie Značky

  • Vysávače Xiaomi
  • Vysávače Roborock
  • Vysávače Evolveo
  • Vysávače iRobot Roomba
  • Vysávače TESLA